2 x Harmony + Rooibos zadarmo

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Čaj Harmony Bio Matcha v predaji s rooibosom zadarmo. Bio Matcha Tea Harmony vám dodá energiu počas dňa a lahodný rooibos si môžete vychutnať večer, pretože neobsahuje kofeín.  V balení nájdete 2 krabičky Bio Matcha Tea Harmony a krabičku Kyosun rooibosu zadarmo :-). 

*Pozn. - Balíčky v tejto kategórii sú už podstatne zvýhodnené, preto na nich nie je možné uplatniť zľavový kupón.

Dostupnosť Skladom (>20 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
Bežná cena €38,36
Ušetríte €12,19 (–31 %)
Cena €21,81 bez DPH
€26,17 / ks    
Kód tovaru C173
Značka Kyosun
Kategória Akčné balíčky
 

OcenENIE Bio Matcha Tea HARMONY

Bio Matcha Tea Harmony sa stal PRODUKTOM ROKA už po piaty krát po sebe na portále Heureka.cz v kategórii čaje. Vy, naši zákazníci, ste rozhodli, že Bio Matcha Tea Harmony je absolutný víťaz v rokoch 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 a 2021. Ďakujeme!

 

PREČO PIŤ MATCHA TEA HARMONY

Originálny japonský Matcha Tea Harmony je z hľadiska nutričných hodnôt približne 10x silnejší, ako bežný zelený čaj a obsahuje veľký podiel antioxidantov, aminokyselín a teofylínu.

 

Energia

Teofylín je čajový kofeín, ktorý sa, na rozdiel od toho v káve, uvoľňuje postupne počas 3-6 hodín. Aminokyselina L-theanin podporuje tvorbu  dopamínu a serotonínu. Kombinácia aminokyselín a kofeínu dodáva intenzívne sústredenie, energetický náboj a rýchlejšie reakcie.  Tuto vlastnosť rozhodne oceníte v práci, pri štúdiu či šoférovaní auta.

 

Detox

Matcha Harmony obsahuje veľký podiel polyfenolov, antioxidantov, a pomáha zbavovať telo ťažkých kovov a chemických toxínov. Nespornou výhodou je i to, že zelený čaj matcha je mierne močopudný, takže Vám zároveň napomôže tieto látky z tela i vylúčiť. Veľmi jednoducho a efektívne ste takto schopní pomáhať chrániť Váše telo pred pôsobením voľných radikálov.

 

Chudnutie a športový výkon

Medzi povestné účinky matcha patrí vplyv matcha na ľudský metabolizmus, ktorý zrýchľuje až o 40%. Pomáha tak efektívnejšie spaľovať tukové zásoby, ale zvyšuje aj výkon svalovej sústavy.  Matcha Tea je jediný čaj, ktorý obsahuje zhruba 30 % vlákniny a napomáhá tak pri trávení. Konzumácia matcha pred športovým výkonom Vám jednak dodá energiu a takmer okamžitý tráviaci efekt zamedzí tomu, aby sa Vám pri vyššej intenzite cvičenia jedlo tzv. vracalo naspäť.

 

 

AKÉ CERTIFIKÁCIE MÁ BIO MATCHA TEA HARMONY?

Hneď niekoľko. Medzi tie najdôležitejšie patrí známka BIO, ktorú tento produkt dostal už v roku 2013. Odvtedy je známka Bio pri každoročných kontrolách certifikačného úradu predlžovaná. Ďalším certifikátom je Certifikát o zdravotnej nezávadnosti produktu vydaný Štátnym zdravotným ústavom. Certifikátmi kvality disponuje aj japonský pestovateľ tohto matcha a medzi tie hlavné patria: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a ďalší. 

 

JE BIO MATCHA TEA HARMONY PRAVIDELNE TESTOVANÝ?

U Bio Matcha Tea Harmony je testovaná každá dovezená šarža. Ich výsledky sú pravidelne zverejňované a môžete o ne kedykoľvek požiadať. Pri žiadosti o testy uveďte číslo šarže, ktoré nájdete na spodnej strane krabičky. Pravidelné testy sú zárukou kvality a ak sa chystáte kúpiť čaj matcha inej značky, tak buďte pri jeho výbere veľmi opatrní. Najmä jeho lacné náhrady, ktoré pochádzajú väčšinou z Číny, nemajú rovnaké vlastnosti ako ten pravý z Japonska. Vyžadujte od predajcu aktuálne testy, ktoré sa vždy musia zhodovať s aktuálnou šaržou ponúkaného čaju. 

 

KDE SA BIO MATCHA TEA HARMONY PESTUJE?

Čaj sa pestuje v japonských oblastiach Nishio a Shizuoka

 

AKÁ JE ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA?

Odporúčaná denná dávka u dospelého človeka je 4-6 gramov (2 - 3 sáčky). Tehotné, dojčiace a deti cca 2 gramy (1 sáčok) denne.

 

AKO SA BIO MATCHA TEA HARMONY PRIPRAVUJE?

Ideálnym pomocníkom na prípravu Matcha Tea je šejker, poprípade uzatvárateľná fľaša (neskúšajte rozmiešať matcha lyžičkou - nefunguje to). Do nádoby nasypte 2g (1 sáčok) Matcha Tea Harmony a pridajte 300ml až 400ml studenej alebo teplej vody a vyšejkrujte. Pri príprave za tepla by teplota nemala presiahnuť 70 °C. Veľmi obľúbenými variantami prípravy sú i kombinácie s mliekom ako matcha latte v teplej variante alebo matcha iced latte so studeným mliekom a pár kockami ľadu. Okrem kravského mlieka doporučujeme vyskúšať i rastlinné varianty ako napr. mandľové, kokosové či sójové. TIP! Pokiaľ si radi pripravujete rôzne shaky či smoothies, pridajte do mixéru 1 sáčok Bio Matcha Harmony. Váš nápoj tak výrazne obohatíte o veľké množstvo antioxidantov a čajového kofeinu, ktorý Vám dodá energiu až na 3 - 6 hodin. Najdôležitejšie na záver! Pripravte si Váš matcha tea hlavne tak, aby Vám chutil. Pridaním medu, citrónovej či limetkovej šťavy alebo Vášho obľúbeného sirupu rozhodne nič nepokazíte.

 

 KOĽKO 2G SÁČKOV MATCHA TEA HARMONY OBSAHUJE?

V balení nájdete 30 ks sáčkov po 2 g.

 

AKO MATCHA TEA HARMONY SKLADOVAŤ?

Jedným z najväčších benefitov tohto produktu je práve jeho nenáročnosť na skladovanie.Vďaka vysoko kvalitnému obalu každého jednotlivého vrecúška je matcha chránený pred vzduchom a svetlom. Vzduch a svetlo sú najčastejším spúšťačom degradácie tohto produktu, takže nákup 100 a viac gramového balenia sa pre osobnú spotrebu rozhodne neoplatí. Čaj stratí farbu,chuť aj arómu už behom pár dní. To je presne dôvod, prečo už od začiatku balíme pre Vás čaj matcha po jednotlivých porciách.

 

AKÁ JE TRVANLIVOSŤ PRODUKTU?

Trvanlivosť Bio Matcha Tea Harmony je 24 mesiacov

 

OBSAHUJE BIO MATCHA TEA HARMONY NEJAKÉ ALERGÉNY? EXISTUJÚ RIZIKÁ SPOJENÉ S KONZUMÁCIOU ČAJU MATCHA.

Pri tomto produkte nie sú známe žiadne alergény. Bio Matcha Tea neodporúčame piť na lačný žalúdok. Jedná sa o veľmi silný čaj a na prázdny žalúdok môže spôsobiť nevoľnosť. 

 

KDE SA PRODUKT VYRÁBA?

Pôvod Bio Matcha Tea je v Japonsku a balenie do 2g sáčkov vykonáva spoločnosť Kyosun s.r.o. v ČR vo vlastnej biocertifikovanej baliarni. 

 

 

ČO JE BIO KYOSUN MLETÝ ROOIBOS A PREČO HO PIŤ?

Bio Kyosun mletý Rooibos je jemne mletý prášok z čajovca kapského (rooibosu). Rastie v Juhoafrickej republike, kde je veľmi obľúbeným nápojom. Obsahuje veľké množstvo železa, odbúrava stres a je plný antioxidantov. Samotný rooibos je obľúbený po celom svete. My vám však prinášame NOVINKU – náš Bio Kyosun MLETÝ Rooibos! Ihličky rooibosu, ktoré si normálne vyluhujete, sú na žulových mlýnkoch rozomleté na jemný púder. Vďaka tomu, tak nepijete iba výluh, ale celú rastlinu rooibosu. Dodáte vášmu telu vysokú dávku železa, antioxidantov a minerálov

 

OBSAHUJE BIO KYOSUN MLETÝ ROOIBOS KOFEIN ALEBO TEÍN?

Vôbec nie. Bio Kyosun mletý rooibos neobsahuje kofeín, takže si ho môžete vychutnať aj večer, keď si potrebujete oddýchnuť po náročnom dni. Vhodný je pre deti, tehotné a dojčiace, ale aj pre tých, ktorí milujú teplé nápoje a sú citlivejší na kofeín alebo teín obsiahnutý v čaji. Je skvelým doplňkom pre tých, ktorí si radi doprajú sladkastý nápoj, ale chcú sa vyhnúť pridanému cukru alebo ochucovadlám.

 

KDE SA BIO KYOSUN MLETÝ ROOIBOS PESTUJE?

Domovinou tohto červeného čaju je malá oblasť v horách Juhoafrickej republiky. 

 

AKÁ JE ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA? 

Bio Kyosun mletý Rooibos môžete piť bez obmedzenia. Možu ho piť i deti, tehotné alebo dojčiace.

 

AKO SA BIO KYSOUN MLETÝ ROOIBOS PRIPRAVUJE?

Ideálnym pomocníkom pre prípravu Bio Kyosun mletého Rooibosu je šejker, poprípade uzatvárateľná fľaša (neskúšajte ho rozmiešať lyžičkou - nefunguje to). Do nádoby nasypte 2g (1 sáčok) Bio Kyosun mletého Rooibosu a pridajte 300ml až 400ml studenej vody a vyšejkrujte. Získate tak vynikajúce Rooibos Iced Tea. Pri príprave za tepla by teplota nemala presiahnuť 70 °C. Veľmi obľúbenými variantami prípravy sú i kombinácie s mliekom tzv. Rooibos Red Latte v teplej variante alebo Rooibos Red Iced Latte so studeným mliekom a pár kockami ľadu. Okrem kravského mlieka doporučujeme vyskúšať i rastlinné varianty ako napr. mandľové, kokosové či sójové.

TIP na náš osvedčený "šláftrunk" na večer pred spaním. Ohrejte 300ml mlieka, či už alternatívneho alebo kravského, necháme na Vás. Pokiaľ sladíte, pridajte kvapku sirupu (máme odskúšaný a doporučujeme agávový, zo slaného karamelu, kaštanový) alebo jednoducho malú lyžičku medu. 1 sáčok Bio Kyosun mletého Rooibosu rozmiešajte v cca 50ml teplej vody. My na to používame bambusovú metličku chasen pre prípravu matcha, no postačí i šejker, či malý ponorný mixér pre prípravu frappé. Takto pripravený "shot" z mletého rooibosu vylejte do teplého mlieka a premiešajte. Získate tak lahodný, jemne sladkastý nápoj, ktorý Vás pred spaním ukľudní a bude sa Vám dobre zaspávať.

Najdôležitejšie na záver! Pripravte si Váš nápoj s Bio Kyosun mletého Rooibosu hlavne tak, aby Vám chutil. Pridaním medu, citrónovej či limetkovej šťavy alebo Vášho obľúbeného sirupu rozhodne nič nepokazíte.

 

KOĽKO 2g SÁČKOV BALENIE OBSAHUJE?

Krabička Bio Kyosun mletý Rooibos obsahuje 30 ks 2g sáčkov.

 

AKO BIO KYOSUN MLETÝ ROOIBOS SKLADOVAŤ?

Skladovanie Bio Kyosun mletého Rooibosu nie je náročné – jednotlivé sáčky nevystavujte priamemu slnku a vysokým teplotám. O zvyšok sa už postarajú naše sáčky, ktoré udržujú čaj neustále čerstvý.

 

AKÁ JE TRVANLIVOSŤ PRODUKTU?

Trvanlivosť Bio Kyosun mletého Rooibos je 24 mesiacov. 

 

OBSAHUJE BIO KYOSUN MLETÝ ROOIBOS NEJAKÉ ALERGÉNY? SÚ NEJAKÉ RIZIKÁ SPOJENÉ S JEHO KONZUMÁCIOU?

Samotný mletý rooibos neobsahuje žiadne alergény. Nenájdeme v ňom ani kofeín.

 

KDE SA PRODUKT VYRÁBA?

Pôvod Bio Kyosun Rooibos je v Juhoafrickej republike, mletie na žulových mlýnkoch prebieha v Japonsku. Balenie do 2g sáčkov zabezpečuje firma Kyosun s.r.o. v ČR vo vlastnej bio certifikovanej baliarni.

 

 

Hmotnosť 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.