Nová šarža L-216280 s perfektnými výsledkami!

Najnovšia šarža s označením L216280 absolvovala prísne a nezávislé testy a výsledky sú perfektné!

 

Nové testy

Pravidelné a nezávislé testovanie našich čajov je pre nás zásadné. Vďaka týmto prísnym testom máme my aj naši zákazníci záruku vysokej kvality a zdravotnej nezávadnosti. Každú novo dovezenú šaržu posielame obratom do nezávislého laboratória, kde prebiehajú testy na možný výskyt pesticídov, plesní, kvasiniek, baktérií e. coli a ťažkých kovov. Pravidelné a nezávislé testovanie našich čajov je pre nás zásadné. Vďaka týmto prísnym testom máme my aj naši zákazníci záruku vysokej kvality a zdravotnej nezávadnosti. Každú novo dovezenú šaržu posielame obratom do nezávislého laboratória, kde prebiehajú testy na možný výskyt pesticídov, plesní, kvasiniek, baktérií e. coli a ťažkých kovov.

 

Presvedčte sa o vynikajúcej kvalite našej najnovšej šarže s označením L216280 v nasledujúcich odkazoch ????

Testovali sme ako obvykle:

Testy na ťažké kovy, kvasinky a piesne

Testy na pesticídy

Všetky testy dopadli výborne a je možné opätovne konštatovať, že Matcha Tea je v perfektnej kondícii. Môžete si tak byť stopercentne istí, že nové šarže produktov

♥ Bio Matcha Tea Harmony,

♥ Bio Matcha Tea Mini,

♥ Bio Matcha Tea Charger,

♥ Kyosun matcha

 sú nezávadné a ich vysoká kvalita je laboratórne overená.

 

Prečo pravidelne testujeme náš matcha?

 Na slovenskom trhu je bohužiaľ stále veľké množstvo práškových čajov, ktoré sa ako matcha tvária, ale ich pestovanie aj spracovanie je tradičnému matcha na hony vzdialené. Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste. Aj preto sa snažíme prinášať transparentné informácie o pôvode, pestovaní a kvalite nášho čaju – pretože len tak sa môžeme my aj naši zákazníci spoľahnúť na jeho zdravotnú nezávadnosť.