Testy novej šarže L-220246 sú opäť perfektné!

Ako obvykle, aj šarža L-220246 absolvovala „kolečko“ po nezávislom laboratóriu, a ako obvykle sú jej výsledky výborné.

 

Nové testy

  Vysoká kvalita a zdravotná nezávadnosť sú pre naše čaje kľúčové.

Sú tiež dôvodom, prečo posielame každú šaržu Matcha Tea do nezávislého laboratória, kde prebiehajú testy na prítomnosť pesticídov, kvasiniek, plesní, baktérií e. coli a obsahu ťažkých kovov. Vďaka tomu máme istotu, že na trh dodávame prvotriedny produkt a naši zákazníci si môžu byť istí vysokou a nezávisle overenou kvalitou našich produktov.

 

Na výsledky testov šarže L-220246 sa môžete pozrieť tu:

Testy na těžké kovy, kvasinky a písně

 

Testy na pesticidy

 

V akých produktoch túto šaržu nájdete?

Jedná se o ty nejoblíbenější produkty v naší nabídce:

Bio Matcha Tea Harmony

Bio Matcha Tea Mini

Bio Matcha Tea Charger

Bio Matcha Tea Gourmet

,

 

Prečo sú pravidelné testy potrebné?

Hoci sú tieto testy nepovinné a na českom trhu predstavujú nadštandard, sú veľmi dôležité. Český trh s matcha je plný práškových čajov, ktoré majú s matcha len málo spoločného. Aj tak sa ale za matcha vydávajú. Často sa tieto práškové čaje spracovávajú úplne iným spôsobom, než pravý matcha, a zvyčajne pochádzajú z inej krajiny, ako je Japonsko. Preto by dodávatelia, ako aj zákazníci mali mať prístup k informáciám o tom, aký produkt kupujú a v akej kvalite.

 

Ako spoznať pravý a kvalitný matcha?

Pokiaľ hľadáte kvalitný originálny matcha čaj, ktorý zaručuje vynikajúci chuťový zážitok aj mimoriadne a preverené účinky pre telo, určite sa snažíte vyhnúť menej kvalitným napodobeninám a falzifikátom. Užitočné informácie na rozlíšenie kvality nájdete v našom článku Ako spoznáte pravý kvalitný matcha.

 

Značka Matcha Tea dováža originálne spracovaný matcha priamo z japonských čajových polí. Zaručuje 100 % BIO kvalitu, ktorá je doložená 9 rôznymi certifikátmi a čaj spĺňa najprísnejšie limity pre predaj v EÚ. Každá šarža je testovaná v špecializovanom laboratóriu na možný výskyt pesticídov, plesní, baktérií e.coli a ťažkých kovov.

Aj vďaka tomu bol produkt Bio Matcha Tea Harmonyšiestykrát vyhlásený Produktom roka na portáli Heuréka.cz v kategórii čaj!