Získali sme certifikát IFS Food

máme pro vás Ďalší dôkaz kvality a bepečnosti

Potravinový certifikát IFS je potvrdením, že v okamihu, keď čaj opustí poľnohospodárske plantáže, je ošetrený presne podľa prísnych medzinárodných predpisov. IFS zaručuje vysokú kvalitu našich výrobkov v celosvetovom meradle. IFS zaručuje vysoké štandardy prepravy, výroby a skladovania našich výrobkov.
 
 
ifs-food_2021_CZ
 
Po viac ako roku a pol príprav sa nám podarilo získať certifikát IFS Food, ktorý je jedným z najnáročnejších certifikátov v potravinárskom priemysle. Je to potvrdenie, že v našej prevádzke dodržiavame prísne výrobné postupy, vedieme bezchybnú evidenciu prijatého a vydaného tovaru a zároveň potvrdzuje, že výrobky Matcha Tea sú pravidelne testované a dodávatelia spoločnosti sú starostlivo preverovaní.

Čo pResne je IFS Food certifikát?

  • IFS Food - International Featured Standards - je certifikát udeľovaný výrobcom potravín, ktorí dodržiavajú prísne hygienické opatrenia a vedú veľmi podrobné záznamy o celom výrobnom procese, od skladovania surovín cez balenie až po prepravu hotového výrobku.
 
  • Je to potvrdenie toho, že v našej prevádzke dodržiavame veľmi prísne hygienické podmienky a že suroviny a výrobky prísne kontrolujeme.
 
  • Zároveň nás zaväzuje k neustálemu zlepšovaniu našich produktov, inováciám v našej činnosti a zlepšovaniu služieb zákazníkom. IFS je tiež znakom toho, že naši zamestnanci dodržiavajú v závode prísne hygienické podmienky, že skladovanie výrobkov prebieha presne podľa predpisov a že naša prevádzka kladie veľký dôraz na čistotu.
 
  • Znamená to taktiež, že náš závod je bezpečným miestom pre našich pracovníkov a že každý z našich pracovníkov má v procese definovanú úlohu vrátane predpísaného pracovného odevu. Je to tiež dôkaz vysokej kvality našich výrobkov a kvality našich dodávateľov. Pre ostatných výrobcov, veľkoobchodníkov, distribútorov a obchodníkov s kvalitným tovarom na celom svete je to dôkaz kvality čaju Matcha od nás ako od dodávateľa.
 

CERTIFIKÁT IFS JE VYSOKÝM UZNANÍM KVALITY NAŠICH VÝROBKOV AJ PODMIENOK, V KTORÝCH SA VYRÁBAJÚ. JE ĎALŠOU ZÁRUKOU VYSOKÝCH ŠTANDARDOV PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV.