Úplne nová šarža FP2310311 v špičkovej kvalite

Najnovšia šarža s označením FP2310311 bola tradične testovaná v nezávislom laboratóriu a výsledky opäť dopadli na výbornú.

 

Nové testy

Pre značku Matcha Tea sú charakteristické vysoké štandardy na zákaznícky servis aj na samotný čaj. Preto venujeme veľkú pozornosť tomu, kde a ako sa náš čaj pestuje, a každú novo dovezenú šaržu pre istotu posielame do nezávislého pracoviska, kde si na zákazku nechávame robiť testy na možný výskyt:

  • pesticídov,
  • plesní,
  • kvasiniek,
  • baktérie e. coli,
  • ťažkých kovov.

 

 

 

Naša najnovšia šarža prešla všetkými testami na jednotku a vy sa na výsledky týchto testov môžete pozrieť sami:

 

Testy na ťažké kovy, kvasinky a plesne

 

Testy na pesticídy – Harmony

 

Testy na pesticídy – Imperial

 

Úspešné testy sa týkajú produktov radu ♥ Harmony: Bio Matcha Tea Harmony, Bio Matcha Tea Mini, Bio Match Tea Charger, Bio Matcha Tea Gourmet, a tiež radu Bio Match Tea ♥ Imperial. Oba čaje tak majú oficiálne potvrdenie toho, že sú zdravotne nezávadné, neobsahujú plesne, pesticídy, baktérie e. coli, kvasinky, ani ťažké kovy, ako napríklad olovo.

 

 

Prečo sú podľa nás testy potrebné?

Na slovenskom trhu môžeme nájsť veľa práškových čajov, ktoré sa na prvý pohľad tvária ako matcha, ale po starostlivejšom preskúmaní môžeme zistiť, že ide o práškový čaj z Číny alebo iných krajín. Tieto práškové čaje navyše často nebývajú pestované v bio podmienkach a práve preto sú plné ťažkých kovov, môžeme v nich nájsť aj pesticídy, a pretože spracovanie nezodpovedá tomu, ako sa spracováva matcha, nájdeme v práškových čajoch aj plesne, kvasinky, alebo baktérie e. coli . Preto považujeme testovanie našich čajov za dôležité. Chceme mať istotu vysoko kvalitného produktu, na ktorý sa môžeme my aj naši zákazníci spoľahnúť.