Chipsy od Matcha Tea? A nie hocijaké! Ich chuť treba zažiť.

.

Značke Matcha Tea sa najmä vďaka vám, našim fanúšikom, darí. Napriek tomu sme nezaspali na vavrínoch a snažíme sa neustále prichádzať s niečím novým. Bádali sme, čím by sme vás mohli príjemne prekvapiť tentoraz. Ako podmienku sme si stanovili, aby to bolo diabolsky dobré, súčasne čo možno najzdravšie a ideálne slané. Matcha Tea chips bola jasná voľba. Týmto Vám predstavujeme prvú dobrotu od Matcha Tea, ktorá je nesladká.

 

Snack s príbehom

To by sme však neboli my, keby sme sa uspokojili s niečím, čo už na trhu je, pridali matcha len ako prísadu a túto nevydarenú kópiu zaradili do nášho portfólia produktov. My sme sa rozhodli vyvinúť matcha chipsy úplne od nuly. Spojili sme sa so startup spoločnosťou Grig, ktorá je zameraná na potraviny a stravu vychádzajúcu z hmyzu. Hmyz v našich chipsoch síce nenájdete, ale inovatívny a nadšený prístup tejto party, potreba prísť s niečím novým a vážne mienená zodpovednosť k našej planéte nás zaujali. Navyše radi spolupracujeme s nadšenými a spoľahlivými lokálnymi partnermi, ktorých vzájomnou spoluprácou radi podporíme aj zviditeľníme.

Z tejto plodnej a príjemnej spolupráce s Grig vznikalo množstvo verzií našich chipsov a po mnohých kolách vyberanie a ochutnávanie prišli na svet finálne a unikátne Matcha Tea chips.

 

Chuť, ktorú nevygúglite

Naše Matcha Tea chips sú vyrobené zo strukovinovej múky, prevažne hrachovej. V názve majú Matcha Tea zaslúžene a oprávnene, pretože každé vrecko obsahuje až 3,5 g pravého japonského čaju matcha. Kombinácia hrachu, matcha a ďalších majstrovsky vybraných ingrediencií je samozrejme vynikajúca a výsledkom je chuťovo unikátny snack. Chuť, ktorú na internete nevygúglite a ktorú budete chcieť chrúmať zas a znova. Alebo siahnete pre ďalšie vrecko. ????

 

V úvode sme spomenuli, že našou dôležitou podmienkou prípravy bolo, aby chipsy boli nielen chutné, ale aby boli čo možno najzdravšie. Väčšina chipsov na trhu predstavuje skôr záťaž pre náš organizmus a kalorickú bombu. Vďaka strukovinovej múke a nemalej porcii matcha sa naše chipsy pýšia poriadnou náložou bielkovín a vlákniny, a sú vhodné aj pre vyznávačov zdravého životného štýlu alebo pre športovcov – skvele totiž slúžia na dobitie potrebnej energie.

 

Chrumkanie bez výčitiek

Naše chipsy si navyše môžete vychutnávať takmer bez výčitiek, pretože obsahujú iba 11 g tuku a 276 kalórií v jednej porcii (70 g). Obsah tuku a kalórií je polovičný oproti bežným zemiakovým chipsom! Matcha Tea chips sú vhodné aj pre vegetariánov či celiakov a sú prirodzene bezlepkové a bez palmového tuku.

 

 

Tešíme sa, keď naše Matcha Tea chips vyskúšate, a snáď si ich zamilujete a oceníte nielen ich zloženie, ale aj ich zaujímavú chuť. Chuť, ktorú treba zažiť.