Lenčina inšpirujúca cesta od štúdií po úspešnú firmu so zeleným čajom Matcha

Lenka hľadala prírodný spôsob, ako zlepšiť svoje denné fungovanie už na strednej škole a Matcha Tea sa stal jej každodenným spoločníkom.

"Na učenie som sa sústredila oveľa lepšie vďaka čaju matcha."

Keď Lenka prvýkrát objavila Matcha Tea, bola len stredoškolská študentka a hľadala alternatívu k bežným energetickým nápojom. Nechcela len prázdnu dávku kofeínu plnú cukru, ale niečo, čo by jej dodalo energiu a zároveň podporilo jej zdravie.

Príprava do školy ide rýchlejšie, takže zostane viac času na zábavu

Matcha sa stal jej každodenným dopoludňajším rituálom, a s každým šálkom sa cítila lepšie sústredená a plná vitality.

"... a na vysokej škole som svojmu zelenému rituálu úplne prepadla."

Na vysokej škole, kde sa tempo štúdia a spoločenský život stalo náročnejším, bola pre Lenku chvíľka na šálku matcha okamihom kľudu vo vriave termínov a skúšok. "Matcha nebol len nápoj, bol to môj osobný wellness rituál," spomína Lenka. "Pomohlo mi to nielen zvládnuť náročné štúdium, ale aj mi pomohlo udržať rovnováhu medzi štúdiom a oddychom, navyše s ním bolo ľahšie dodržiavať zdravý životný štýl."

Čaj matcha ako "osobný asistent" na materskej aj v práci

Kruhy pod očami matcha nezmizne, ale s únavou po prebdenej noci si poradí

Keď Lenka nastúpila na materskú dovolenku, objavila v Matcha Tea nového spoločníka. "Po prebdelených nocích s bábätkom mi Matcha Tea dodával potrebnú energiu po celý deň," hovorí. "A čo viac, mala som pocit, že robím niečo dobré pre svoje telo."

"Riadia svoju firmu s energiou."

Teraz, ako úspešná podnikateľka a matka, Lenka používa Matcha Tea ako svoju tajnú zbraň. "Je ako môj osobný asistent," smeje sa. "Či už pripravujem prezentáciu alebo vediem tímové stretnutia, Matcha Tea mi vždy pomôže uvoľniť sa, udržuje moju myseľ jasnú a dodá mi energiu, ktorú potrebujem."

Tento zelený čaj nie je len časťou jejho dňa, je súčasťou jej príbehu

Lenka považuje Matcha Tea za viac než len trendový nápoj – je to pre ňu symbol sily, odolnosti a rovnováhy v každom aspekte jej života. "Pri každom dúšku Matcha sa cítim o krok bližšie k môjmu lepšiemu ja. Je to môj malý denný únik, ktorý mi pomáha v osobnom živote, a zároveň mi dodáva energiu pre splnenie mojich pracovných cieľov," uzatvára Lenka.

Či už ste študent, rodič na rodičovskej dovolenke, alebo podnikateľ hľadajúci prírodný spôsob, ako zlepšiť vaše denné fungovanie, Matcha Tea môže byť vašim každodenným spoločníkom na ceste k úspechu.