Energia a vitalita s Matcha Tea

Súťaž o energiu a vitalitu s čajom Matcha

Milovníci športu, zdravého životného štýlu a všetci fanúšikovia čaju Matcha, pripravte sa! Práve prebieha súťaž, v ktorej môžete vyhrať jeden z 5 balíčkov plných energie! Každý balíček obsahuje Bio Matcha Tea Trio, štýlovú sklenenú fľašu, lahodný šejker Bio Matcha Tea s jahodovou príchuťou (300 g) a šejker FZ600 s praktickými úložnými priehradkami.

Ako sa zapojiť?

 1. Dajte "like" tomuto príspevku na jednej z týchto sietí FB INSTAGRAM TIKTOK a označte v komentári kamarátov, s ktorými sa chcete podeliť o energiu Matcha Tea.
 2. Súťaž je určená len pre fanúšikov nášho Facebook, Instagram alebo TikTok. Máte záujem zapojiť sa? Staňte sa fanúšikom. 
 3. Pošlite nám fotografiu, na ktorej ukážete, ako začleňujete Matcha Tea do svojho aktívneho života - či už ste v posilňovni, s partiou priateľov, na túre, alebo si pripravujete lahodný nápoj či dezert. Buďte kreatívni, vašej fantázii sa medze nekladú! Ak nám chcete poslať fotografiu, môžete použiť e-mail sutaz@matchatea.sk alebo pošlite svoju fotografiu prostredníctvom WhatsApp na +420 777 413 444. Upozorňujeme, že fotografie vložené pod príspevkom nebudú zaradené do súťaže.
 4. Súťaže sa môžu zúčastniť iba fanúšikovia zo Slovenska. 

 

Trvanie súťaže: Súťaž končí 4. apríla 2024 o 23:59 hod. Výhercov budeme kontaktovať 10. apríla.

Ako si prevziať výhru: 5 výhercov vybraných spoločnosťou Matcha Tea(m) budeme kontaktovať ihneď po skončení súťaže ohľadom prevzatia výhry, ktoré sa uskutoční prostredníctvom nášho e-shopu www.matchatea.sk. Všetci výhercovia dostanú špeciálny kupón na nákup tohto balíčka, ktorého cena bude 0 Kč a výhercom nebudú účtované ani náklady na dopravu. 

Pravidlá súťaže:

 • Súťaž sa koná v Slovenskej republike.
 • Zaslaním fotografie súhlasíte s jej prípadným zdieľaním na sociálnych sieťach spoločnosti Matcha Tea.
 • Počet fotografií je úplne na vás, môžete ich poslať toľko, koľko chcete. Aby sme však boli spravodliví, jeden z 5 výherných balíkov získa 5 rôznych účastníkov. Takže množstvo fotografií zvyšuje vaše šance na výhru, ale nie množstvo cien.  
 • Výhry nie je možné vymeniť za hotovosť.
 • Snímky vytvorené pomocou umelej inteligencie budú zo súťaže vylúčené.
 • Ako vyberieme 5 víťazných fotografií? Výber uskutoční naša spoločnosť Matcha Tea(m) Rozhodovať bude originalita nápadu a celkový konsenzus spoločnosti Matcha Tea(mu) nad výberom. 
 • Vezmite prosím na vedomie, že vyzdvihnutie výhry bude možné v našom e-shope do 21. apríla 2024 a všetci výhercovia budú o tomto termíne informovaní. 

 

Čakáme na vaše energické príspevky a prajeme vám veľa šťastia!

 

Výber súťažných fotografií.