NOVÁ ŠARŽA L-220653 S PERFEKTNÝMI VÝSLEDKAMI!

Najnovšia šarža s označením L220653 absolvovala prísne a nezávislé testy a výsledky sú perfektné!

 

 

Nové testy

Pravý japonský Matcha Tea z nejmladších lístků čajovníku

 Pravidelné a nezávislé testovanie našich čajov je pre nás zásadné. Vďaka týmto prísnym testom máme my aj naši zákazníci záruku vysokej kvality a zdravotnej nezávadnosti. Každú novo dovezenú šaržu posielame obratom do nezávislého laboratória, kde prebiehajú testy na možný výskyt pesticídov, plesní, kvasiniek, baktérií e. coli a ťažkých kovov. Pravidelné a nezávislé testovanie našich čajov je pre nás zásadné. Vďaka týmto prísnym testom máme my aj naši zákazníci záruku vysokej kvality a zdravotnej nezávadnosti. Každú novo dovezenú šaržu posielame obratom do nezávislého laboratória, kde prebiehajú testy na možný výskyt pesticídov, plesní, kvasiniek, baktérií e. coli a ťažkých kovov.

 

Presvedčte sa o vynikajúcej kvalite našej najnovšej šarže s označením L220653 v nasledujúcich odkazoch.

Testovali sme ako obvykle:

Testy na ťažké kovy, kvasinky a piesne

Testy na pesticídy

 

 

Všetky testy dopadli výborne a je možné opätovne konštatovať, že Matcha Tea je v perfektnej kondícii. Môžete si tak byť stopercentne istí, že nové šarže produktov

BIO MATCHA TEA HARMONY,

 BIO MATCHA TEA MINI,

 BIO MATCHA TEA CHARGER,

 BIO MATCHA TEA GOURMET

 sú nezávadné a ich vysoká kvalita je laboratórne overená.

 

 

Prečo pravidelne testujeme náš matcha?

 Na slovenskom trhu je bohužiaľ stále veľké množstvo práškových čajov, ktoré sa ako matcha tvária, ale ich pestovanie aj spracovanie je tradičnému matcha na hony vzdialené. Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste. Aj preto sa snažíme prinášať transparentné informácie o pôvode, pestovaní a kvalite nášho čaju.