Pokračujeme v úspešnej zelenej expanzii

 

Náš jemne mletý zelený čaj z Japonska sa po novom zelená aj v obľúbených obchodoch Tchibo, a to s originálnym balením Bio Matcha Tea Imperial.

 

Aké čaje značky Matcha Tea je možné kúpiť v obchodoch Tchibo?

Zákazníci majú možnosť ochutnať či zakúpiť produkt Bio Matcha Tea Imperial aj vo všetkých značkových obchodoch spoločnosti Tchibo. Hotový nápoj je možné ochutnať v obchodoch, ktoré majú kávový bar.

 

100 % zelený čaj Bio Matcha Tea Imperial:

 1. KLASICKÝ BALENÝ 25 x 2 g

 

 

2. ČERSTVÝ STUDENÝ NÁPOJ

  • 2 g Matcha Tea Imperial
  • 250 ml mlieka
  • 30 ml marakujovej príchute na dochutenie (sirup Monin Maracuja)
  • ľad

 

Táto kombinácia zaistí skutočne lahodný zážitok plný zelenej energie.

 

 

Prečo Matcha Tea a Tchibo?

Spoločnosť Tchibo ponúka vo svojej širokej sieti zákaznícky príjemných obchodov rôzne druhy nápojov najvyššej kvality, ktoré uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka, a navyše dlhodobo kladie dôraz na udržateľnosť.

Rovnako pri výrobe čajov Matcha Tea nedochádza k fermentácii, nepridávajú sa žiadne farbivá, prísady, ani konzervačné látky. Rastliny sú pestované v bio podmienkach a každá šarža je testovaná.

 

Japonský čaj Bio Matcha Tea Imperial, ktorý bude ponúkaný v obchodoch Tchibo, je 100 % zelený čaj z Japonska vyznačujúci sa:

jemnou a zaujímavou chuťou,

bohatšou penou

príjemne smaragdovou farbou.

 

Domovom týchto čajových lístkov je oblasť Shizuoka. Čerstvo dovezené šarže čaju sú ihneď po prekročení českých hraníc odosielané do špecializovaného pracoviska, kde je čaj testovaný na plesne, pesticídy, ťažké kovy, aflatoxíny a na množstvo ďalších látok.

Spoločnosti Kyosun i Tchibo si zakladajú na kvalite, a preto sú tieto nadštandardné požiadavky na testovanie pre úplne bezchybnú kvalitu produktu spoločným menovateľom spolupráce.

 

Presvedčte sa o vynikajúcej kvalite najnovšej šarže tohto čaju

Testovali sme najnovšiu šaržu čaju Bio Matcha Tea Imperial s označením L220501 a výsledky nájdete v nasledujúcich odkazoch :-)

Testy na ťažké kovy, kvasinky a plesne

Testy na ťažké kovy, pH, a aflatoxíny

Testy na pesticidy