Bio Matcha Tea Trio 70 g

 
BIO z Japonska Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Predstavujeme Trio - všetky naše porciované čaje v jednej krabičke! Teraz máte možnosť ochutnať celú ponuku Matcha Tea čajov v praktickom balení. 15x Harmony, 15x Imperial a 10x Premium urobia radosť matcha začiatočníkom aj tým, ktorí si pravidelne radi vychutnávajú rôzne druhy matcha.

Dostupnosť Skladom (> 20 ks)
Môžeme doručiť do
24.5.2022
Bežná cena €22,62
Ušetríte €5,63 (–25 %)
Cena €14,16 bez DPH
€16,99 / ks    
Kód tovaru A106
Značka Kyosun
Kategória Matcha Tea - čaje
 

porce-premiumPREČO Piť MATCHA TEA?

Jemne mletý japonský zelený čaj matcha obsahuje obrovské množstvo prospešných látok. Je približne 10x silnejší ako bežný zelený čaj a obsahuje veľký podiel antioxidantov, aminokyselín a teofylínu. Teofylín je čajový kofeín, ktorý sa, na rozdiel od toho v káve, uvoľňuje postupne po dobu 3-6 hodín, čo má priaznivejší vplyv na ľudský organizmus. Matcha Tea je jediný čaj, ktorý obsahuje zhruba 30 % vlákniny.

 

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI JEDNOTLIVÝMI MATCHA ČAJMI V BALENÍ?

h-i-p_srovnani

Bio Matcha Tea Harmony je náš štartovný matcha. Má silnú chuť a skvele sa hodí na dochucovanie rôznymi sirupmi, ovocnými šťavami, alebo džúsmi. Je veľmi obľúbený u tých, ktorí s matcha ešte len začínajú.
Bio Matcha Tea Imperial je chuťovo o niečo jemnejší, ale má stále silnú zemitú chuť. Imperial je veľmi všestranný matcha. Chutí skvele sám o sebe, ale aj dochucovaný.
Bio Matcha Tea Premium už je matcha naozaj jemnej chuti. Premium odporúčame piť bez dochucovania, nanajvýš s pár kvapkami citrónovej šťavy. Jemnú a rafinovanú chuť tohto matcha najlepšie oceníte až po vyskúšaní predchádzajúcich radov.

KDE SA BIO MATCHA TEA HARMONY PESTUJE?

Harmony sa pestuje v japonských oblastiach Shizuoka a Aichi, Bio Matcha Tea Imperial pochádza z oblasti Shizuoka, a Premium sa pestuje v oblasti Aichi, kda sa čaj zbiera len ručne.

 mapa-premium-c-d_1

JE BIO MATCHA TEA PRAVIDELNe TESTOVANÝ?

Áno, všetky naše typy čajov pravidelne testujeme na kvasinky, plesne, pesticídy a baktérie e. coli. Výsledky testov nájdete vždy na našom webe, alebo o ne môžete požiadať e-mailom. Pri žiadosti o testy uveďte číslo šarže, ktoré nájdete na spodnej strane krabičky. Pravidelné testy sú garanciou kvality a pokiaľ sa chystáte na kúpu čaju matcha inej značky, tak buďte pri jeho výbere veľmi obozretní. Najmä jeho lacné náhrady, ktoré pochádzajú väčšinou z Číny, nemajú rovnaké vlastnosti ako ten pravý z Japonska. Požadujte od predajcu aktuálne testy, ktoré sa vždy musia zhodovať s aktuálnou šaržou ponúkaného čaju.

AKÁ JE odPORúČaNÁ DENNá DÁVKA?

Odporúčaná denná dávka u dospelého človeka je 4-6 gramov. Tehotné, kojace a deti cca 2 gramy denne.

AKo Sa BIO MATCHA TEA PrIPRAVUJE?

Najlepšie si matcha pripravíte v šejkri, alebo uzatvárateľnej fľaši. Do nádoby nasypte porciu Matcha Tea a riadne pretrepte v studenej, popr. teplej vode. Pri príprave za tepla by nemala teplota presiahnuť 70 °C. V našej ponuke nájdete aj širokú ponuku šejkrov, ktoré sú certifikované pre styk s potravinami a neobsahujú žiadne nežiaduce látky, ako sú napríklad BPA.

priprava-moderni_1

KOĽKO SÁČKov BALENie OBSAHUJE?

V balení je 15 sáčkov Bio Matcha Tea Harmony, 15 sáčkov Bio Matcha Tea Imperial a 10 sáčkov Bio Matcha Tea Premium.

AKo MATCHA TEA SKLADOVAť?

Jednotlivé vrecká už sú vyrobené tak, aby matcha ideálne chránili pred vzduchom a svetlom. Vzduch a svetlo sú najčastejším spúšťačom degradácie tohto produktu, takže nákup 100 a viac gramového balenia (ktoré nie je proti týmto vplyvom chránené ochrannou atmosférou) pre osobnú spotrebu sa rozhodne neoplatí. Čaj stratí farbu, chuť aj arómu už v priebehu pár dní.

AKÁ JE TRVANLIVOSŤ PRODUKTU?

Trvanlivosť Bio Matcha Tea je 24 mesiacov.

OBSAHUJE BIO MATCHA TEA NeJAKÉ ALERGéNY? sú NeJAKé RIZIKá SPOJENé S KONZUMáCiu ČAJov?

U tohto produktu nie sú známe žiadne alergény. Bio Matcha Tea neodporúčame piť na lačný žalúdok. Jedná sa o veľmi silný čaj a na prázdny žalúdok môže spôsobiť nevoľnosť.

KDE Sa PRODUKT VYRÁBa?

Pôvod Bio Matcha Tea je v Japonsku a balenie do 2g a 1,5g sáčkov vykonáva spoločnosť Kyosun s.r.o. v ČR.

Hmotnosť 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x