Bio Matcha Tea Harmony 4pack

 
Akcia BIO z Japonska Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Bio Matcha Tea Harmony 4pack (sada 4 balení) obsahuje 120 kusov 2g vrecúšok. Vďaka nim vydrží originálny japonský čaj Matcha stále čerstvý a jednotlivé porcie nie je potrebné merať. Veľmi šikovné a praktické

*Pozn. - Balíčky v tejto kategórii sú už podstatne zvýhodnené, preto na nich nie je možné uplatniť zľavový kupón.

Dostupnosť Skladom (>20 ks)
Môžeme doručiť do
3.10.2022
Bežná cena €51,72
Ušetríte €7,76 (–15 %)
Cena €36,63 bez DPH
€43,96 / ks    
Kód tovaru C160
Značka Kyosun
Kategória CHYTRÉ BALENIA
 

produkt-roku_2020

OcenEnIE Bio Matcha Tea

Bio Matcha Tea Harmony sa stal PRODUKTOM ROKA už po piaty krát po sebe na portále Heureka.cz v kategórii čaje. Vy, naši zákazníci, ste rozhodli, že Bio Matcha Tea Harmony je absolutný víťaz v rokoch 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020. Ďakujeme!

 

porce

PrEčO piŤ Matcha Tea HARMONY?


Originálny japonský Matcha Tea Harmony je z hľadiska nutričných hodnôt približne 10x silnejší, ako bežný zelený čaj a obsahuje veľký podiel antioxidantov, aminokyselín a teofylínu.Teofylín je čajový kofeín, ktorý sa, na rozdiel od toho v káve, uvolňuje postupne po dobu 3-6 hodín, co má priavznivý vplyv na ľudský organizmus. Matcha Tea je jediný čaj, ktorý obsahuje zhruba 30 % vlákniny.

 

certifikace

aké certifikÁcIe má Bio Matcha Tea Harmony? 

Hneď niekoľko. Medzi tie najdôležitejšie patrí známka BIO, ktorú tento produkt dostal už v roku 2013. Odvtedy je známka Bio pri každoročných kontrolách certifikačného úradu predlžovaná. Ďalším certifikátom je Certifikát o zdravotnej nezávadnosti produktuvydaný Štátnym zdravotným ústavom. Certifikátmi kvality disponuje aj japonský pestovateľ tohto matcha a medzi tie hlavné patria: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a ďalší. Krabička má certifikáciu FSC. 

 

z-japonska

Kde sA Bio Matcha Tea Harmony pEstuje? 

Čaj sa pestuje v japonských oblastiach Shizuoka a Aichi. 

 

 

Je Bio Matcha Tea pravidelnE testovaný? 

U Bio Matcha Tea Harmony je testovaná každá dovezená šarža. Ich výsledky sú pravidelne zverejňované a môžete o ne kedykoľvek požiadať. Pri žiadosti o testy uveďte číslo šarže, ktoré nájdete na spodnej strane krabičky. Pravidelné testy sú zárukou kvality a ak sa chystáte kúpiť čaj matcha inej značky, tak buďte pri jeho výbere veľmi opatrní. Najmä jeho lacné náhrady, ktoré pochádzajú väčšinou z Číny, nemajú rovnaké vlastnosti ako ten pravý z Japonska. Vyžadujte od predajcu aktuálne testy, ktoré sa vždy musia zhodovať s aktuálnou šaržou ponúkaného čaju.    

aká je oPporÚčAná dennÁ dávka? 

Odporúčaná denná dávka u dospelého človeka je 4-6 gramov. Tehotné, kojace a deti cca 2 gramy denne.

 

lahve

AKO sA Bio Matcha Tea pRipravuje? 

Ideálnym pomocníkom na prípravu Matcha Tea je šejker, poprípade uzatvárateľná fľaša (neskúšajte rozmiešať matcha lyžičkou - nefunguje to). Do nádoby nasypte 2g (1 sáčok) Matcha Tea Harmony a pridajte 300ml až 400ml studenej alebo teplej vody a vyšejkrujte.Pri príprave za tepla by teplota nemala presiahnuť 70 °C. Veľmi obľúbenými variantami prípravy sú i kombinácie s mliekom ako matcha latte v teplej variante alebo matcha iced latte so studeným mliekom a pár kockami ľadu. Okrem kravského mlieka doporučujeme vyskúšať i rastlinné varianty ako napr. mandľové, kokosové či sójové. TIP! Pokiaľ si radi pripravujete rôzne shaky či smoothies, pridajte do mixéru 1 sáčok Bio Matcha Harmony. Váš nápoj tak výrazne obohatíte o veľké množstvo antioxidantov a čajového kofeinu, ktorý Vám dodá energiu až na 3 - 6 hodin. Najdôležitejšie na záver! Pripravte si Váš matcha tea hlavne tak, aby Vám chutil. Pridaním medu, citrónovej či limetkovej šťavy alebo Vášho obľúbeného sirupu rozhodne nič nepokazíte.

 

KoĽkO 2g sáčkOV balenIE obsahuje?

V balíčku nájdete 4 krabičky po 30 x 2 g sáčkoch. 

 

akO Matcha Tea skladovaŤ? 

Jedným z najväčších benefitov tohto produktu je práve jeho nenáročnosť na skladovanie.Vďaka vysoko kvalitnému obalu každého jednotlivého vrecúška je matcha chránený pred vzduchom a svetlom. Vzduch a svetlo sú najčastejším spúšťačom degradácie tohto produktu, takže nákup 100 a viac gramového balenia sa pre osobnú spotrebu rozhodne neoplatí. Čaj stratí farbu,chuť aj arómu už behom pár dní. To je presne dôvod, prečo už od začiatku balíme pre Vás čaj matcha po jednotlivých porciách.

 

aká je trvanlivosŤ produktu?

Trvanlivosť Bio Matcha Tea je 24 mesiacov. 

 

Obsahuje Bio Matcha Tea nEjaké alergÉny? SÚ nEjakE rizikÁ spojenÉ s konzumÁCIOU čajU? 

Pri tomto produkte nie sú známe žiadne alergény. Bio Matcha Tea neodporúčame piť na lačný žalúdok. Jedná sa o veľmi silný čaj a na prázdny žalúdok môže spôsobiť nevoľnosť. 

 

Kde sA produkt vyrábA?

Pôvod Bio Matcha Tea je v Japonsku a balenie do 2g sáčkov vykonáva spoločnosť Kyosun s.r.o. v ČR vo vlastnej biocertifikovanej baliarni. 

 

 

 

 

Hmotnosť 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.