SÚŤAŽ S MATCHA TEA V OBCHODOCH TCHIBO

SKVELÁ SPRÁVA

Zákazníci majú možnosť ochutnať či zakúpiť produkt Bio Matcha Tea Imperial aj vo všetkých obchodoch TchiboA v obchodoch, ktoré majú kávový bar, vám na mieste pripraví lahodný nápoj Frapé Matcha Marakuja

Teraz navyše sa súťaží o darčekové karty Tchibo ;-)

  

ČO MÔŽETE VYHRAŤ?

3 vyžrebovaní výhercovia získajú 3 darčekové karty Tchibo v hodnote 50 EUR.

Darčekovú kartu je možné uplatniť v e-shope www.tchibo.sk na všetok spotrebný tovar a kávu vrátane produktov z kávového baru. Viac o tejto darčekovej karte tu.

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

Do Súťaže a žrebovania bude zaradený ten, kto:

  • v období medzi 8.8. - 21.8. 2022 kúpi balený produkt Bio Matcha Tea Imperial alebo hotový nápoj Frapé Matcha Marakuja v niektorom z obchodov spoločnosti Tchibo
  • zašle scan účtenky z tohto nákupu najneskôr do 23.8. 2022 elektronicky na info@matchatea.sk s predmetom e-mailu "TCHIBOSK" alebo na telefónne číslo +420 777 413 444 (ako MMS či cez Whatsapp) s textom "TCHIBOSK"
  • v emaili uvedie svoje meno, priezvisko a telefónne číslo pre komunikáciu v prípade výhry, v správe zaslanej na telefónne číslo uvedie aj svoje meno, priezvisko a e-mail.
  • účtenka bude čitateľná, tak aby bolo možné overiť nákup produktov v súťaži

 

Každá účtenka spĺňajúca podmienky súťaže bude zaradená do žrebovania, tzn. ak bude potrebný produkt kúpený v súťažnom období viackrát (v rozdielnych účtenkách), zvyšuje sa pravdepodobnosť výhry. Každý však môže vyhrať maximálne 1x, tzn. ak bude 1 osoba vyžrebovaná viackrát, získa len 1 výhru.

V prípade viacerých zakúpených balení produktu Bio Matcha Tea Imperial alebo hotových nápojov Frapé Matcha Marakuja v jednom nákupe (v rovnakej účtenke), je účtenka zaradená do žrebovania 1x.

Ak bude rovnaká účtenka zaslaná viackrát (duplicitne), účtenka nebude zaradená do žrebovania.

Zo súťaže bude vyradený každý, kto bude súťažiť podvodným spôsobom alebo bude porušovať všeobecne záväzné predpisy či dobré mravy.

Do 29.8. 2022 vyžrebujeme zo všetkých došlých účteniek spĺňajúcich všetky podmienky 3 výhercov, ktorým zašleme Darčekovú kartu Tchibo v hodnote 50 EUR na e-mail uvedený pre potreby súťaže.

 

Usporiadateľ: túto Súťaž organizuje spoločnosť Kyosun s.r.o., so sídlom Trmická 836/1, Praha 9, 190 00, IČO: 24727890, DIČ: CZ24727890.