Imperial Matcha Tea collagen 56 x 3 g

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Zamilujte sa do tajomstiev starovekého Japonska a objavte zázračný nápoj, ktorý vám dodá energiu, vitalitu a krásu! Predstavujeme vám čajový kolagén Imperial Matcha - magickú zmes, ktorá vás očarí svojimi účinkami na telo i dušu. Imperial Matcha Tea kolagén je revolučný produkt, ktorý spája silu pravého japonského zeleného čaju s jedinečným LMW kolagénom a vitamínom C. Táto jedinečná zmes vám poskytne poriadnu dávku energie, cenné antioxidanty pre organizmus a podporí tvorbu kolagénu, čím sa zlepší stav vašej pokožky.Všetko vo veľmi výhodnom balení, ktoré zaručuje kvalitu a zachovanie všetkých účinných látok.

Dostupnosť Skladem (>20 ks)
Cena €54,16 bez DPH
€64,99 / ks    
Kód tovaru A107
Značka Kyosun
Kategória Matcha Tea - beauty
Záruka 2 roky
 

Predstavte si, že každý deň popíjate lahodný nápoj, ktorý vám dodá potrebnú energiu a cenné antioxidanty a vitamíny, zlepší vašu pleť a tiež podporí tvorbu kolagénu pre pevnejší a mladistvejší vzhľad. Kolagén Imperial Matcha Tea je určený pre tých, ktorí hľadajú harmóniu medzi zdravím, vitalitou a krásou. Neutrálna chuť kolagénu neovplyvňuje arómu výsledného nápoja, takže si môžete vychutnať čistú chuť pravého japonského zeleného čaju matcha bez kompromisov. 

Nečakajte na zázraky, ale začnite ich vytvárať sami! Objednajte si kolagén Imperial Matcha Tea ešte dnes a začnite popíjať svoju cestu ku kráse a energii. Ideálne je konzumovať dve vrecúška denne, pretože pravidelné popíjanie zabezpečí dlhotrvajúci účinok.

Pridajte tento magický nápoj do svojho každodenného rituálu a uvidíte, ako sa váš život zmení k lepšiemu.

 

PREČO SME VYVINULI IMPERIAL MATCHA ČAJOVÝ KOLAGÉN?"

Dlho sme premýšľali, kam posunúť hranice produktov s japonským čajom Matcha, a po takmer ročnom testovaní sme zistili, že kolagén Viscofan je ideálnou cestou pre nový produkt, ktorý podporuje naše poslanie zdravia, energie a krásy. Pravidelní spotrebitelia nepochybujú o kvalite a vlastnostiach nášho organického čaju Matcha a pridanie LMW kolagénu dáva pitiu čaju Matcha úplne nový rozmer. Stačia dva sáčky denne a Bio Matcha Tea Imperial dodá vášmu telu dennú dávku silných antioxidantov a kvalitnej energie a spolu s LMW kolagénom aj produkt, ktorý podporuje prirodzenú krásu a vitalitu.

Hlavné výhody 

- Obsahuje jedinečný LMW kolagén a vit. C
- Podporuje tvorbu kolagénu
- Zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky
- 100% zelený čaj, originál z Japonska
- Až 6 hodín energie a sústredenia
- Silný antioxidant
- Rýchla a jednoduchá príprava

ČO JE LMW KOLAGÉN

Na trhu je nespočetné množstvo druhov kolagénu a pre spotrebiteľov môže byť ťažké sa v nich orientovať. LMW kolagén je jedinečný tým, že obsahuje vysoké množstvo bioaktívnych peptidov, ktoré sa rýchlo vstrebávajú, sú vysoko biologicky dostupné, stabilné a aktívne sa prenášajú do pokožky. Bežné typy kolagénov si na dosiahnutie účinku vyžadujú dávky okolo 10 g na dávku, ale nízkomolekulárny kolagén LMW sa líši tým, že na dosiahnutie účinku stačí len 2,5 g denne. Účinky tohto jedinečného kolagénu môžete očakávať už po prvom mesiaci pravidelného popíjania nápoja. 

 

PREČO JE LMW COLLAGEN COLLinstant® UNIKÁTNY?" 

Ľahký kolagén sa v tráviacom trakte ľahko rozkladá a z tohto dôvodu sú potrebné väčšie dávky, aby sa naplno prejavil účinok kolagénu. LMW kolagén je výnimočný najmä tým, že peptidy v ňom obsiahnuté prechádzajú tráviacim traktom v neporušenom stave a pomocou peptidového transportéra PEPT1 sa dostávajú do krvného obehu takmer nezmenené. Účinok možno preto očakávať už pri veľmi nízkych dávkach, a to po jednom mesiaci pravidelnej konzumácie 2 vrecúšok denne.

 

SÚ NIEKTORÉ ŠTÚDIE O LMW COLLinstant® COLLAGEN?" 

Vplyv LMW COLLinstant® ako výživového doplnku na vzhľad pokožky bol testovaný na 80 ženách stredného veku v jednosmernej, randomizovanej, dvojito zaslepenej, placebom kontrolovanej štúdii. Výsledky jasne ukazujú významný účinok denného perorálneho podávania 2,5 g COLLinstantu® LMW na redukciu vrások počas šesťtýždňového testu. Suplementácia COLLinstantom® LMW tiež výrazne zvýšila hydratáciu pokožky, najmä v oblasti očí, a mierne zlepšila elasticitu pokožky. Okrem toho prieskum okrem iného potvrdil vysokú mieru spokojnosti s výsledkami testu a rýchly nástup liečby u dobrovoľníkov aj lekárov.

Ako prebiehala štúdia?"

Metóda zaradenia dobrovoľníkov: Do štúdie bolo zaradených 80 žien vo veku 30 - 60 rokov so stratou pevnosti, pružnosti a hydratácie pokožky, ktorá sa prejavovala výraznými vráskami. Dobrovoľníčky boli randomizované v pomere 1:1 a následne podľa veku na prijímanie skutočného nápoja alebo placeba počas šiestich týždňov.

Systém štúdie: Dobrovoľníci v experimentálnej skupine dostávali denne 2,5 g COLLinstant® LMW ako perorálny doplnok stravy, osoby v skupine s placebom dostávali 2,5 g perorálneho placeba (sukralóza a sladidlo).

Zber a analýza údajov: Na začiatku štúdie a po 6 týždňoch testovania sa sledovali znaky a príznaky spojené so stratou pružnosti, pevnosti a hydratácie pokožky, najmä v oblasti očí.

Záver štúdie: Autori štúdie pozorovali významné zníženie vrások, výrazné zvýšenie hydratácie pokožky a mierne zlepšenie pružnosti pokožky u dobrovoľníkov, ktorí užívali 2,5 g COLLinstant® LMW denne ako perorálny doplnok stravy počas šiestich týždňov. V predchádzajúcich publikáciách o hydrolyzátoch kolagénu so štandardnou molekulovou hmotnosťou (SMW) sa odporúča denná dávka 10 g počas najmenej troch mesiacov. Výsledky tejto štúdie však jasne preukázali, že preukázateľný účinok sa dá dosiahnuť konzumáciou COLLinstant® LMW aj v takýchto nízkych dávkach, a to už za 6 týždňov.

 

Do KTOREJ KATEGÓRIE KOLINSTANT® LMW PATRÍ?"

Jedná sa o vysokokvalitný hovädzí kolagén, ktorý je čistého prírodného pôvodu a pri jeho výrobe sa kladie dôraz na kvalitu konečného produktu. Spoločnosť Viscofan používa pri výrobe LMW kolagénu jedinečný výrobný proces, pri ktorom sa enzymatickým štiepením získava čistý, nebielený hydrolyzát bez akýchkoľvek prísad alebo konzervačných látok. Výsledný produkt taktiež neobsahuje alergény.

PREČO JE EXTRAJEDNODUCHÝ JAPONSKÝ ČAJ BIO MATCHA IMPERIAL?"

Bio Matcha Tea Imperial je veľmi kvalitný organický čaj matcha z Japonska. Jemne pomleté čajové lístky sa zalejú vodou a preoseje sa. Pijeme v podstate celý zelený čajový list a vďaka tomu môže naše telo získať z čaju matcha maximum prospešných látok: vysoké množstvo antioxidantov, aminokyselín a približne 10-krát viac výživových hodnôt ako z bežného zeleného čaju.

Matcha obsahuje aj teofylín, čajovú verziu kofeínu, ktorý sa uvoľňuje postupne v priebehu 3 až 6 hodín a je pre telo prospešnejšou alternatívou doplnenia energie ako napríklad káva. Teofylín tiež zlepšuje koncentráciu a zároveň znižuje fyzický a psychický stres. Matcha obsahuje aj L-Theanín, látku, ktorá navodzuje pocity šťastia. Medzi obľúbené benefity matchy patrí jej schopnosť urýchliť spaľovanie až o 40 %.

 

Obsah 3 g vrecka IMPERIAL MATCHA TEA COLLAGEN

Jedno 3g vrecúško obsahuje 1,45 g Bio Matcha Tea Imperial z Japonska, 1,45 g kvalitného LMW COLLinstant® kolagénua 100 mg vitamínu C.

Imperial Matcha Tea kolagén je bez lepku, bez pridaného cukru a bez laktózy.

PREČO TENTO VÝROBOK OBSAHUJE VITAMÍN C? 

Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu v našom tele a na zabezpečenie čo najvyššieho účinku nápoja bol vitamín C pridaný do konečného produktu. Dve vrecúška kolagénu Imperial Matcha Tea obsahujú 100 mg vitamínu C, čo predstavuje plnú dennú dávku.  

Obsahuje tento výrobok nejaké alergény a existujú nejaké riziká spojené s jeho konzumáciou?"

Nie, všetky obsiahnuté zložky sú čisto prírodné a žiadne nie sú alergény.

Upozorňujeme však, že konzumácia kolagénu Imperial Matcha Tea by mala prebiehať až po prvom jedle, pretože sila japonského bio čaju Matcha Tea môže spôsobiť nevoľnosť na lačný žalúdok. Druhý nápoj sa odporúča konzumovať aspoň 5-6 hodín pred spaním. 

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA ČAJA IMPERIAL MATCHA COLLAGEN 

Aby bol účinok kolagénu aj čaju Matcha úplný, odporúčame piť pravidelne dve porcie nápoja aspoň 1 mesiac. 

Odporúčaná denná dávka matcha pre dospelého človeka je 4-6 gramov. 

Môžem piť IMPERIÁLNY ČAJ MATCHA aj tehotné a dojčiace ženy? 

Kollagén v čistej forme určite áno, ale v kombinácii s čajom Imperial Bio Matcha neodporúčame prekročiť dennú dávku 2 vrecúška.

Príprava nápoja je rýchla a jednoduchá 

Na prípravu nápoja odporúčame šejker, do ktorého nalejete 200 - 300 ml vody a jedno vrecko kolagénu Imperial Matcha Tea. Potom intenzívne pretrepte. Väčšina konzumentov uprednostňuje konzumáciu v tejto prírodnej forme, ale nápoj si samozrejme môžete spestriť pridaním kvalitného sirupu. Na prípravu môžete zvoliť studenú alebo horúcu vodu s teplotou max. 65 stupňov. 

 

KOĹKO SÁČKOV OBSAHUJE BALENIE?

Balenie Imperial Matcha Tea Collagen obsahuje 56 vrecúšok po 3 g a balenie vystačí na celý mesiac. 

KDE SA VÝROBOK VYROBÍ? 

LMW kolagén vyrába spoločnosť Viscofan pod značkou COLLinstant® a Bio Matcha Tea Imperial má pôvod v Japonsku. Výsledný produkt vyrába spoločnosť Kyosun Ltd.  

Aká je trvanlivosť výrobku? 

Trvanlivosť kolagénu Imperial Matcha Tea je 24 mesiacov.

Ako skladovať tento výrobok

Vysokokvalitné vrecko umožňuje veľmi jednoduché skladovanie výrobku. Každé vrecko je navrhnuté tak, aby chránilo výrobok pred vzduchom a svetlom. Kvalitné balenie zaručuje čerstvosť, stačí balenie uchovávať mimo dosahu priameho slnečného svetla.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

 

Hmotnosť 0.25 kg
Země původu EU

Jak vzniká Matcha Tea


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 25.10.2023
- farba a chuť netradičné, zas je to prírodné, dá sa to zvládnuť