Šejker K700

1 hodnotenie
 
 

Skvelý 700 ml univerzálny šejker na cesty! Je možné ho umiestniť do držiaka v aute, na bicykli či na bežiacom páse v posilňovni. Odteraz si už svoj milovaný Matcha Tea môžete vziať so sebou naozaj všade.

Dostupnosť Skladom (> 50 ks)
Môžeme doručiť do
26.10.2021
€3,99 / ks    
Kód tovaru D119
Značka Kyosun s.r.o.
Kategória Matcha Tea - šejkre a fľaše
 

AKÝ JE OBJEM TOHTO ŠEJKRU?

Objem modelu K700 je 700ml.

 

AKÚ CERTIFIKÁCIU MÁ ŠEJKR MATCHA TEA Z700?

Šejker Matcha Tea je testovaný na styk s potravinami a neobsahuje žiadne nežiaduce látky, ako napr. BPA. Šejker je vhodný do umývačky a do mikrovlnnej rúry.

 

AKO SA BIO MATCHA TEA HARMONY PRIPRAVUJE?

Ideálnym pomocníkom na prípravu Matcha Tea je práve šejker, poprípade uzatvárateľná fľaša (neskúšajte rozmiešať matcha lyžičkou - nefunguje to). Do nádoby nasypte 2g (1 sáčok) Matcha Tea Harmony a pridajte 300ml studenej alebo teplej vody a vyšejkrujte. Pri príprave za tepla by teplota nemala presiahnuť 70 °C. Veľmi obľúbenými variantami prípravy sú i kombinácie s mliekom ako matcha latte v teplej variante alebo matcha iced latte so studeným mliekom a pár kockami ľadu. Okrem kravského mlieka doporučujeme vyskúšať i rastlinné varianty ako napr. mandľové, kokosové či sójové. TIP! Pokiaľ si radi pripravujete rôzne shaky či smoothies, pridajte do mixéru 1 sáčok Bio Matcha Harmony. Váš nápoj tak výrazne obohatíte o veľké množstvo antioxidantov a čajového kofeinu, ktorý Vám dodá energiu až na 3 - 6 hodin. Najdôležitejšie na záver! Pripravte si Váš matcha tea hlavne tak, aby Vám chutil. Pridaním medu, citrónovej či limetkovej šťavy alebo Vášho obľúbeného sirupu rozhodne nič nepokazíte.

 

 

priprava-moderni 

 

 

 

Hmotnosť 0.086 kg

MATCHA ICE TEA SIRUP


 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.