Kto sme?

Altevita s.r.o. je popredným dodávateľom Matcha Tea do gastronomických zariadení, obchodov a wellness & fitness centier. Matcha Tea nakupujeme priamo u výrobcu a čaj má pôvod v Japonsku. Volíme výrobky reprezentujúce moderný, zdravý životný štýl, pričom sa zameriavame na popularizáciu menej známych produktov a / alebo inovatívnemu spracovaniu či ponuke tradičných výrobkov.

Našu ponuku neustále rozširujeme a snažíme sa o dodržiavanie vysokej kvality produktov. Pri predaji je pre nás veľmi dôležitý prístup k zákazníkovi a kladieme veľký dôraz na profesionálne zaškolenie, ktoré ponúkame zadarmo. Pravidelne sa zúčastňujeme výstav, ochutnávok na prevádzkach, seminárov o zdravej výžive. Od jari do jesene jazdíme s naším Matcha Tea barom po rôznych koncertoch, festivaloch, mestských slávnostiach, kde návštevníkov zoznamujeme s rôznymi prípravami Matcha Tea. Naším poslaním je oboznámiť Vás s týmto unikátnym čajom a poskytnúť o ňom maximum informácií. Majte na pamäti, že Matcha Tea nie je produkt, ktorý by sa vedel predávať sám. Matcha Tea je produkt, ktorý potrebuje zaškolenie a potrebuje ďalšie osvetu. Obchodníci, ktorí toto dodržiavajú sú s predajom Matcha Tea veľmi spokojní.

Chcete s nami spolupracovať?

Rýchly kontakt

ALTEVITA s.r.o.
Telefon: +421 905 259866
E-mail: info@matchatea.sk

Sídlo společnosti
nám. Slobody 10, 92101 Piešťany, Slovensko
IČO: 47050284, IČ DPH: SK2023732040

Záruka kvality

 

Instagram

Facebook

Pro lepší fungování našich stránek využíváme cookies. Používáním našeho webu souhlasíte s jejich využitím. Rozumím Více informací.